Baratza | Sette 270Wi

Specificaties

  • Categorie: Elektrische koffiemolen
  • Gewicht: 3.2 kg
  • Type Maalschijven: Conical
  • Maalschijven diameter: Ø 40 mm
Baratza

Baratza Sette 270Wi

Kopen?

Accessoires voor jouw Baratza | Sette 270Wi

Maalschijven

Tijd om je maalschijven te vervangen.

De maalschijven in je Sette 270Wi zijn aan slijtage onderhevig. Wanneer koffie slap wordt met weinig crema kan dit door versleten maalschijven komen.

reserveonderdelen

Vind de juiste reserveonderdelen voor je Baratza Sette 270Wi

Koop reserve- en vervangende onderdelen voor je Sette 270Wi.

onderhoudsproducten

Grondig onderhoud verlengt de levensduur van de koffiemolen.

En zo haal jij langer plezier uit jouw investering.
Als je molen een 4tal keer per dag bonen maalt, reinig je best elke 6 maanden je molen

Diagrams

Zoek je een onderdeel?

Diagram Sette 270Wi

Sette Main Assembly
Item #Part #Part Description
11010**Hopper Lid Clear
SA6S012**Sette 270/270Wi Hopper Assembly (w/ Metal Shut Off Handle)
SA6S014*Sette 30 Hopper Assembly (w/ Plastic Shut Off Handle)
SA3S056*Sette Gear Box/Motor/Ring Burr Assy (110V)
SA3S057*Sette Gear Box/Motor/Ring Burr Assy (220V)
SA1S075*Display Assembly Sette 270
SA1S077*Display Assembly Sette 30
SA1S078*Display Assembly Sette 270Wi
5FS533*M3x12 Thread Rolling Screw
6S097Wire from Display to Power Board (Black, Red, Blue, White)
7S098Wire from Microswitches to Power Board (Black, White, Brown)
8S102Ground Wire from Display to Ballast (270Wi ONLY)
8S103Molex Ground Wire from Display to Ballast (Sette 30 & 270 ONLY)
9S160*Sette Grounds Bin
10S161*Sette Dust Tray
11S036Front Case (Silver)
12S023Sette Chassis (International Only)
12S024Sette Chassis V0 (US/Canada Only)
27S071Sette S1 Cone Burr
27S072Sette S2 Cone Burr
28S904*0.3mm Cone Burr Shim (If Installed)
29S520*Sette Cone Burr Holder (Standard 6 Fin)
29S584Sette Cone Burr Holder (3 Fin)
30FS521*M8 1.25×30 Countersunk Machine Screw
SA2S068*Sette S1 Cone Burr w/Burr Holder & Screw Assy (S520, FS521, S071)
SA2S067*Sette S2 Cone Burr w/Burr Holder & Screw Assy (S520, FS521, S072, S904)
31S522*Sette Nozzle
SA7S070*Adjustment Assembly Sette 30
SA7S069*Adjustment Assembly Sette 270 & 270Wi
32S582**Felt for Sette 270 270Wi Adjustment Ring 7.5mm (“Felt Noodle”)
14F6122*M6-1.25×8 Machine Screw
15S099Power Cord Plug Connector with Ground Wire and Power Molex
SA4S351Sette 270 Convertible Device Holder
SA4S085Sette 270Wi Convertible Device Holder & Load Cell Assy (w/Circuit Board)
NSS585*Sette 30 Arm 90° (Right & Left)
NSS587Sette 30 Arm Bracket 90° Adjust
17S321Sette Base
18F6121*M3.5×11 Plastic Thread Cutting Screw
19S101Load cell to Ballast Ground Wire (Short) (270Wi only)
206049**Rubber Foot
SA5S035*Top/Back Case (Black) (International Only)
SA5S712*Top/Back Case (Black) (US/Canada Only)
21S300*Standard Power Cord
21S301*Euro Power Cord (Plug F)
21S302*Power Cord UK (G)
21S303*Power Cord (I)
21S304*Power Cord Japan (JET)
21S305*Power Cord (L)
21S306*Power Cord (M)
21S307*Power Cord (N)
21S308*Power Cord Korea
22S060*Sette Power Board (110V) Sette30/270 (Japan and Taiwan only)
22S061*Sette Power Board (230V) (Sette 30, 270, 270W)
22S062*Sette Power Board (230V) Sette 270Wi International ONLY
22S065*Sette Power Board (110V) (US – Sette 270Wi/30/270); (Japan & Taiwan – 270Wi only)
23S091Sette Power Board Mounting Bracket (Not For Sale)
NSF6177*M2x6 Self Tapping Screw
24S028Sette Cable/Capacitor Assy — Motor to PCB (110V)
24S029Sette Cable/Capacitor Assy — Motor to PCB (230V)
25S589Sette Capacitor Bracket
26S100*Wire from Load Cell Board to Power Board (270Wi ONLY)
NSS605Sette 270Wi Load Cell (w/Acaia PCB) (Part of S085)
93S032*Micro Switch Long Foot
64S548Portafilter Hook (Normal) (Stock Part)
64S583Sette Porta Holder Hook (Long) – For
small portafilters (Accessory)
NSS063**Fuse 110 Volt (T3.15A)
NSS064**Fuse 230 Volt (T2.0A)
NSS570*Arm Sleeve Right
NSS571*Arm Sleeve Left
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
Sette Motor/Gearbox Assembly (Sa3)
Item #Part #Part Description
SA3AS056*Sette Gear Box/Motor/Ring Burr Assy (110V)
SA3BS057*Sette Gear Box/Motor/Ring Burr Assy (220V)
SA9S913**Sette Gearbox Kit (S527, S528, S529, S530, S531, FS533, 1354, S713, S914, S581, S532) (Part of S056/ S057)
41S527Top Ball Cage (With Steel Balls) ‡
42S528Crown Gear W/Ring Burr ‡
43S529Felt Gasket (For Installation into the Crown Gear, All Models) ‡
44S530Bottom Ball Cage (With Steel Balls) ‡
45S531Bottom Gear Box Case ‡
461354*Detent Ball
47FS533*M3x12 Thread Rolling Screw
48S532Top Gear Box Case ‡
50N/ASun Gear (Comes With Motor) ‡
53FS536M5x10 Pan Head Machine Screw (4) ‡
54S537Sette Motor Mounting Plate ‡
55AS538Motor Dct-M-004-D ( DJ 100-120V)
w/ Sun Gear (Part Of S056)
55BS539Motor Dct-M-005-D (DJ 200-240V)
w/ Sun Gear (Part Of S057)
SA8S581Planet Carrier Assembly
63S713Washer 0.25 id, 0.40 od, 0.10mm Thick (Used in S913)
60F8029*M3x12 Machine Screw (4)
61S544Gearbox H-bracket Chassis Mount ‡
626105Grommet Sleeve Assembly
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
‡ Niet apart verkocht
Sette Arm Assembly And Load Cell Assemble (Sa4)
Item #Part #Part Description
SA4S351Sette 270 Convertible Device Holder
SA4S085Sette 270Wi Convertible Device Holder & Load Cell Assy (w/Circuit Board)
85S585*Sette 30 Arm 90° (Right and Left)
86S587Sette 30 Arm Bracket 90° Adjust
64S548Portafilter Hook (Normal) (Stock Part)
64S583Sette Porta Holder Hook (Long) – For
small portafilters (Accessory)
65FS706*M4x4 Flat Tip Set Screw
87S59287 S592 L Bracket for Hook Cylinder 1
66S549*Hook Cylinder (Requires FS706 and S574)
67S550Rotation Bracket ‡
68FS5514×12 Machine Screw ‡
69S552Perimeter Mounting Bracket Painted  270 ‡
69S553Perimeter Mounting Bracket Plated 270Wi ‡
70S554Arm Spring WC80 ‡
71S577Rectangular Load Cell Spacer (270/Wi)
72S555Right Porta Holder Arm Index Ring ‡
72S55672 S556 Left Porta Holder Arm Index Ring ‡ 1
73FS590M7 External Snap Ring (Circlip)
74S605Sette 270Wi Load Cell (w/Acaia PCB) (Part of S085)
74S558Dummy Load Cell (Sette 270) ‡
75S559Connecting Arm ‡
76FS560M4x20 Shoulder Bolt ‡
77S571*Arm Sleeve Left
77S570*Arm Sleeve Right
78S572Portafilter Arm ‡
79S573Portafilter Bracket 270 Plastic ‡
79S561Portafilter Bracket 270Wi Aluminum ‡
80S574*Hook Cylinder Spring
81F6121*M3.5×11 Plastic Thread Cutting Screw
82FS576M7 E Clip
83S578Support Bracket ‡
84FS579M5x20 Machine Screw ‡
88S562Dummy Load Cell Strap (Sette 270 ONLY) ‡
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
‡ Niet apart verkocht