Baratza | Vario+

Specificaties

  • Categorie: Elektrische koffiemolen
  • Gewicht: 4.8 kg
  • Type Maalschijven: Flat
  • Maalschijven diameter: Ø 54 mm
Baratza

Baratza Vario+

Kopen?

Accessoires voor jouw Baratza | Vario+

Maalschijven

Tijd om je maalschijven te vervangen.

De maalschijven in je Vario+ zijn aan slijtage onderhevig. Wanneer koffie slap wordt met weinig crema kan dit door versleten maalschijven komen.

reserveonderdelen

Vind de juiste reserveonderdelen voor je Baratza Vario+

Koop reserve- en vervangende onderdelen voor je Vario+.

onderhoudsproducten

Grondig onderhoud verlengt de levensduur van de koffiemolen.

En zo haal jij langer plezier uit jouw investering.
Als je molen een 4tal keer per dag bonen maalt, reinig je best elke 6 maanden je molen

Diagrams

Zoek je een onderdeel?

Diagram Vario+

Vario+ Primary Components
Item #Part #Part Description
11010**Hopper Lid Clear
21012**Shut off Hopper (rev. 1.2) with spring ball
3NAGrind Chamber Top Casting (Assembly)
48037-BLKBlack Plastic Rear Housing (Baratza Logo) (Vario+, Vario W+)
48037-WHTWhite Plastic Rear Housing (Baratza Logo) (Vario+, Vario W+)
5F8029*M3x12 machine screw
6F8235*M3x18 Self-Tapping Screw
76049*Rubber Foot
88078-BLK*Black Vario+ Display Assembly
88078-WHT*White Vario+ Display Assembly
98057Knob Mount (Black) (Vario+, Vario W+)
108055Knob (Metal) (Vario+, Vario W+)
11F8275*M3x5 Countersunk Self-Tapping Screw
12F8214*M3x4 Countersunk Machine Screw
138160*Grounds Bin (Vario)
141050*Metal Porta-Holder (Complete Assembly)
15NAMain Structure (Assembly)
16F8093M3 External Tooth Star Lock Washer
17F8029*M3x12 Machine Screw
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
Baratza: Vario+
Item #Part #Part Description
18330-BLKBlack Top Casting with nickel plating and pad printing (Vario+)
18330-WHTWhite Top Casting with painting and pad printing (Vario+)
26032*Micro Switch
38032*L-Bracket for Microswitch
4NAGrinding Chamber Assembly
5F8093M3 external tooth star lock washer
6F8029*M3x12 Machine Screw
7FS714*M3x8 Self Tapping Screw
88060**110v Power Board (Vario)
98061**230v Power Board (Vario)
10F8223Tinnerman Clip
118020Ballast for Vario/W/Forte
128321Black Plastic Base
128321-WHTWhite Plastic Base (Vario(+), Vario W(+))
131022Black Plastic Cord Cover (Vario(+), Vario-W(+), Forte)
131022-WHTWhite Plastic Cord Cover (Vario+, Vario W+)
141369LED into Grounds Bin
158094Calibration Grommet
168023Chassis (Vario/W/Forte)
168023-WHTWhite Chassis (Vario+, Vario W+)
178028Vario Belt Casting
188127PortaHolder Ball
198128PortaHolder Ball Spring
20F6122M6-1.25×8 Machine Screw
21F6121M3.5×11 plastic thread cutting screw
NS6028Motor Ground Wire
   
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
Baratza: Vario+
Item #Part #Part Description
18067Upper Burr Carrier (rev. 1.2) (Vario/Vario-W)
2F8175*M4x8 Cheese Head Machine Screw for Ceramic Burr
38174*Ceramic Burrs (each) (with 3 screws (F8175))
48070Vario Rotating Burr Carrier
58224Grind Chamber Gasket
61024Metal Threaded Grind Chamber (With Bushing)
78087Anti-Static Flapper
88088Discharge Chute
98089Ground Chute Gasket (Vario/W/Forte)
10F8096*M4x6.5 Set Screw with Custom Tip
11F8093M3 External Tooth Star Lock Washer
12F8302*M3.5×16 Plastic Thread Cutting Screw
138053Plastic Micro Adjustment Arm
148051Micro Cam
158052Plastic Macro Adjustment Arm
168046Grind Adjustment Spline
178045Adjustment Rocker
188056*Vario/Vario-W Main Drive Gear w/ metal sleeve
198077HTD Belt 112mxl (Not Sold Seperately)
20F6189*M5x12 Machine Screw
218091*Motor Plate (W/4 Grommet Sleeve Assemblies And Bushing)
228078Belt Tensioning Bracket w/ screw for Vario Series
238099Vario/W D-Shaft Motor Drive Pulley w/ Set Screw (F8296)
24F8296*M4x5 Point Tip Hardened Set Screw
251036*120V Motor D-Shaft (Vario/W, Forte) (use w/6394)
261037*230V Motor D-Shaft (Vario/W, Forte) (use w/6394)
27F8095*M3x8 Machine Screw
NS6394**Vario/Vario-W D-shaft Pulley w/ Set Screw & BELT (only compatible w/1036 or 1037)
NS8097Jumper Wire: Power Board to Display Board (Vario/W/Sette)
NS8098Jumper Wire: Power Board to Microswitch (Vario/W/Forte)
NS6022Motor Cable – Red & Black
NS8054Adjustment Arm Shim
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen