Baratza | Virtuoso+

Specificaties

  • Categorie: Elektrische koffiemolen
  • Gewicht: 3.6 kg
  • Type Maalschijven: Conical
  • Maalschijven diameter: Ø 40 mm
Baratza

Baratza Virtuoso+

Kopen?

Accessoires voor jouw Baratza | Virtuoso+

Maalschijven

Tijd om je maalschijven te vervangen.

De maalschijven in je Virtuoso+ zijn aan slijtage onderhevig. Wanneer koffie slap wordt met weinig crema kan dit door versleten maalschijven komen.

reserveonderdelen

Vind de juiste reserveonderdelen voor je Baratza Virtuoso+

Koop reserve- en vervangende onderdelen voor je Virtuoso+.

onderhoudsproducten

Grondig onderhoud verlengt de levensduur van de koffiemolen.

En zo haal jij langer plezier uit jouw investering.
Als je molen een 4tal keer per dag bonen maalt, reinig je best elke 6 maanden je molen

Diagrams

Zoek je een onderdeel?

Diagram Virtuoso+

Virtuoso+ Main Assembly
Item #Part #Part Description
11010**Hopper Lid (Clear)
26111**Hopper (Clear)
36214Virtuoso+ Top Casting
46251Virtuoso+ Rear Case (Left)
46252Virtuoso+ Rear Case (Right)
5F6119**M3x20 Machine Screw
6F6120**M3 Hex Nut
76235Virtuoso+ Display Assembly w/Dial & Lens Installed
86236Virtuoso+ Dial (Knob) (part of 6235)
NS6237Virtuoso+ Display Lens w/ adhesive backing (part of 6235)
9naConical Gearbox Sub-Assembly
106094*Conical Motor Plate (with bushing)
11F6121*M3.5×11 Plastic Thread Cutting Screw
126026**120V Motor (Encore/Virt/Virt+/Preciso)
136027**230V Motor (Encore/Virt/Virt+/Preciso)
146035Conical Chassis
156282*Virtuoso+ 120v Power Supply Board
166283*Virtuoso+ 230v Power Supply Board
176142Conical Grounds Bin Clear w/Fill Line
186021Ballast for Encore/Virt/Virt+/Preciso
196044Metal Base (Virtuoso/+, Preciso)
206049**Rubber Foot
21F6122M6-1.25×8 machine screw
NSF8029M3x12 Machine Screw
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen
Virtuoso+ Grind Motor Assembly.jpg
Item #Part #Part Description
16066**Silicone Gasket
26068**Ring Burr Holder
36170*M2 Ring Burr
46065*Ring Burr O-Ring
56076**Adjustment Ring
66077**Calibration Ring
7F6177*M2x6 Self Tapping Screw
86175*M2 Cone Burr (Virtuoso, Preciso)
96078Drive Shaft (Virtuoso)
10 &116380**Paddle Wheel w/Felt
12F6087*M10-16mmOD, 2.5mm thick washer shim
14F6085*M10-16mmOD, 0.25mm thick washer shim
156288Virtuoso+ Grounds Chute
166089Ground Chute Gasket
176091**Main Drive Gear
18F6192M8 hex nut
196094*Conical Motor Mounting Plate (with bushing)
206032*Micro Switch
216196**Detent
226197*Detent Spring
236105*Grommet Sleeve Assembly
246000Conical Gearbox Housing (w/2 of 6105 Grmt Slv Asmb & detent spring)
25F6193M8 Internal tooth star lock washer
26F6189M5x12 Machine Screw
27F6121M3.5×11 Plastic Thread Cutting Screw
286026**120V Motor (Encore/Virt/Virt+/Preciso)
296027**230V Motor (Encore/Virt/Virt+/Preciso)
** meest gebruikte onderhoudsonderdelen
* Af en toe vervangen